אביזרים לוילונות הם התכשיטים המשלימים כל וילון

אביזרים לוילונות הם חלק מובנה ובלתי נפרד מהוילונות עצמם.לכל וילון יהיו האביזרים המתאימים

מסילות

הם האביזרים הבסיסיים הנדרשים להרכבת וילונות , על הקיר או על התקרה.מסילה עשויה מפרופיל אלומיניום .לאורכו נמצא חריץ ובו מושחלים גלגלים הנעים בחופשיות. לוילון התפור נצמיד סיכות ואותן נשחיל לגלגלים .פרופילי האלומיניום ממנו עשויות המסילות רבים ומגוונים יש דקים ועבים,צרים ורחבים.ניתן לקבלם גם בצבעים שונים. וילונות הסטה, התפורים בתפירת קפלים ובתפירת סרט כיווץ מתאימים למסילות אלה.

מסילות חשמליות

מסילות עם מנוע חשמלי מתאימות גם הן לוילונות הסטה. אבל עם ערך מוסף ,אין צורך להסיט את הוילון ידנית.בלחיצת כפתור או בלחיצת שלט הוילון ינוע על צירו. יפתח ,או ייסגר.מסילות חשמליות ניתן גם לחבר לבית חכם . מסילות חשמליות ,מותאמות גם לוילונות רומיים .בוילונות אלה הפתיחה ,בלחיצת כפתור ,תעלה ותוריד את הוילון.

מוטות

אביזרים לוילונות

גם הם אביזרי בסיס להרכבת וילונות .המוטות הם צינורות עשויים ממתכות שונות או מעץ.במבחר צבעים וברדיוס המותאם לוילון ולריהוט החדר.על המוטות ניתן להשחיל וילונות הסטה התפורים עם טבעות או עם לולאות .יש אפשרות להשחיל על המוט, טבעות מתכת או עץ ועליהם ניתן להרכיב וילונות קפלים כאשר הסיכות הצמודות לוילון מושחלות על טבעות המוט. למוטות יש אביזרי הקצה המשמשים כקישוט למוט.פרחים כדורים פעמונים ועוד שפע של צורות במבחר גדלים. את המוטות ניתן להרכיב על הקיר או על התקרה בעזרת "רגליים" תואמות.

חבקים

תפקיד החבקים הוא לחבוק את הוילונות.להצמיד אותם לצידי החלון.החבקים עשויים מחומרים שונים.חבקי המתכת ,צורתם היא כצורת המגל ,האוסף את הוילון ,קצה אחד מחובר אל הקיר ואל הקצה השני מולחם אביזר קישוט. חבלים עם גדילים בצורות שונות ובצבעים שונים.שרשרות עם אבנים ,חרוזים ומגנטים .משמשים גם הם לקישוט הוילונות, ולהצמידם לצידי הקיר הם גם נקראים "פורטיירות".

גדילים וסרטים

כמו לכל בגד, גם לוילונות אפשר להוסיף קישוטים : גדילים ,סרטים ,חרוזים וחבלים לאורך הוילונות, בקצה התפרים, או בקצה המכפלת.הכול כיד הדמיון. מכונות תפירה הן דוגמא מצויינת ליצירתיות שניתן לפתח באמצעותה דגמים וצורות רבים של קישוטים עבור וילונות הבית.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618