וילונות פנלים משמשים גם כמחיצה

אילוסטרציה וילונות פנליםאין עוד וילון שכל-כך קל לתלות אותו כמו וילונות פנלים. עוד דרך מעניינת ומאוד מגוונת לכיסוי חלונות, לחסימת האור מכניסה פנימה ולהענקת תחושה של פרטיות. זוהי יחידת וילון ייחודית, אשר ניתן להשתמש בה במגוון אפשרויות בכיסוי חלון יחיד, כדי ליצור זרימה, או בשילוב של מספר יחידות וגם בשילוב של וילונות רומאיים. ההתאמה של וילון הפנל שלכם תלויה בצורת החלונות אותם רוצים לכסות ובמיוחד בגודל החלונות. וילונות פנלים נמכרים במגוון רחב של גדלים, המתאימים לכל סוג וגודל של חלון. יתרון נוסף לוילונות אלו הוא האפשרות להשתמש בהם כדי לחצוץ בין 2 חדרים, אשר לא ניתן לסגור אותם בדלת.

הסוג הבסיסי ביותר של וילונות פנלים הוא רצועות בד ארוכות, אשר בקצה שלהן ישנן משקולות קטנות, ששומרות על הבד מתוח כלפי מטה. הוילון הוא בעל כיס רחב להכנסת מוט תלייה, או לתלייה על מסילת הסטה, אשר מותירה חלל בין הוילון לתקרה – הכל על פי העיצוב הנבחר. יש כאלה שחושבים שוילונות פנלים ראוי שייתלו רק בחלונות גבוהים, אך זה לא נכון. האמת היא שווילונות אלה נראים טוב על כל אורך של חלון, אז לא להסס ולחשוש.

סוג נוסף של וילונות פנלים הוא וילון אשר בקצהו תפוסות לולאות וכך יש רוחב גדול יותר בין חלקי הבד, והמוט עליו הוא נתלה חשוף הרבה יותר, כמובן בהתאמה לגודל החלון. הבד המשמש וילונות אלה הוא בד"כ עבה, אך מוסיף אלגנטיות ונוכחות בעיצוב החדרים והבית. וילונות כאלה יראו נפלא בכל חדר בבית, קטן או גדול. אם חדר השינה שלכם הוא קטן, תנסו בוודאי למצוא דרך גם לחסוך במקום וגם תרצו שיראה גדול יותר. וילון פנלים בצבעים בהירים יעשה את העבודה.

עוד ייחוד בוילונות פנלים הוא שאפשר להשתמש בהם במגוון מאוד רחב של שילובים: בדי גלילה, מיקאדו, שילוב של פשתן ועוד. צריך להזכיר שוילון פנלים אינו בשימוש באופן שגרתי בכל בית, הוא מעניק תחושה של מרחב וקל מאוד להתקין ולפרק אותו כדי לנקות.

ניתן להוסיף בקצה הוילון, בחלק העליון או התחתון, אביזרים לוילונות או מוצרי עיטור שונים, כגון כפתורים או גדילים, כדי להוסיף לנופך העיצוב הכללי של הוילון אלגנטיות. תוספת של בד בחלק העליון, תתן גם מראה גבוה יותר של קירות החדרים.

לסיכום, זה לא משנה איזה חדר אתם רוצים לעצב בבית, אם זה חדר השינה או אולי לשדרג את הסלון עם וילונות - וילון פנלים הוא אפשרות נפלאה בכל מקרה. הוילונות האלה מגוונים וניתן למצוא אותם כמעט בכל סוג של בד, מקטיפה עבה ועד תחרה דקה. עם קלות ההתקנה והפסים הארוכים והישרים, זוהי הבחירה טובה מאוד לכל חדר בדירה.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618