וילונות אקוסטיים עושים לך שקט בבית

חשבתם בטח שכאשר אתם בוחרים וילון לבית, הדבר האחרון המתאים לכם הוא וילון אקוסטי, כזה שמשתמשים בו בתיאטראות ובעסקים שונים. תחשבו שוב.

וילונות אקוסטיים הם וילונות "כבדים", אשר מעוצבים מבדים ייחודיים, כדי למנוע מעבר של רעשים בין חללים. הם ידועים גם בשמות אחרים, כגון: וילונות אטומים לרעש, כיסויים אקוסטיים, או וילונות בעלי שליטה ברעש.

השימוש בוילונות אלה מקובל יותר בעולם התעשייתי, בעולם הפרסום או בתור וילונות למשרד או משרדים עמוסים בעובדים, בהם הסביבה מאוד רועשת. בעקרון, השימוש בהם קיים בכל מקום שבו המטרה היא לשלוט, לחסוך או לפחות להנמיך רעשים סביבתיים.

בעיקרון, אם אנחנו משתמשים בוילונות אקוסטיים בבית, אשר יחסמו את הדהוד הרעש הכללי בו, בלפחות 40%, יהיה לנו הרבה יותר נעים לשוחח אחד עם השני ולא רק.

השימוש בוילון אקוסטי כוילון בסלון הבית שלנו, יאפשר לנו שקט מפתיע בתוך הסלון, אם אנחנו מתגוררים באיזור מגורים עירוני ורועש. זו דרך נפלאה, יעילה ולא יקרה, לשפר את איכות הצלילים שנשמעים בתוך הבית, כמו גם חסימת הקולות בין החדרים.

אם החלטתם להשתמש בוילונות אקוסטיים, שימו לב שהם מונחים בחופשיות ולא מתוחים מדי והם תלויים ברוחב יותר גדול במעט מאשר החלון, או הדלת עליהם הם תלויים – כך הם מבצעים את פעולתם הרבה יותר ביעילות.

וילונות אקוסטיים מגיעים במגוון של גדלים וכיום אף ניתן למצוא וילונות אקוסטיים עם בד דוחה-אבק, לאלה שרגישים להצטברות אבק.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618