וילונות לדירה לדוגמא

וילונות לדירה לדוגמאלפני שאתם מוכרים את בית הדירות שבניתם, אתם אמורים לפתות את הקונים העתידיים שלכם. למטרה הזו בדיוק אתם מעצבים דירה לדוגמא, כדי לתת לקונים הפוטנציאליים את ההרגשה כיצד תראה דירת החלומות שלהם, מיד כאשר תסתיים הבנייה. האתגר הגדול ביותר של בעל בניין חדש, היא לתת למבקר בדירה לדוגמא את ההרגשה של בית. האלמנטים העיצוביים אשר מעניקים יותר מכל את תחושת הביתיות הם הבדים בדירה. השטיחים, הוילונות, הכיסויים על הספות וכו'. אז איך בדיוק יוצרים את הדירה לדוגמא, בעיצוב אידאלי ומושך?

  • סגנון – הרעיון הוא ליצור חלל שיתן הרגשה חמימה, מזמינה ונעימה. שימוש מחושב בצבעים נועזים, עם שילוב של עיצוב נקי ומודרני, כדי ליצור אווירה רעננה שנעים לחיות בה. מראה אופנתי, אך לא מתוחכם מדי, כדי שיתאים לכל סגנון של אוכלוסיה ויהיה מקום שבו אפשר לנוח, לאחר יום עבודה ארוך.
  • השראה – כיוון שמדובר בדירה לדוגמא, כאשר אתם מעצבים אותה, השקיעו מחשבה על הסביבה שבה בנוי הבניין. על האנשים וסגנון החיים שלהם ולאיזה מעמד אקונומי הם שייכים. אם הבניין ממוקם באיזור שבו רוב האנשים עובדים בעבודה משרדית, שעות ארוכות, חשוב שהדירה תהיה מקום שמח להגיע אליו. במקרה זה, עיצוב בצבעים בהירים של הריהוט, השטיחים והווילונות, יעניקו הרגשה נינוחה ולא פורמלית. אם כבר הוזכרו וילונות, יש לציין כי השפעה של צבע הוילון חשובה מאוד. דירה לדוגמא בעלת חלונות, אשר לא הוצללה בוילונות, תראה עירומה ומנוכרת ובוודאי לא בייתית.
  • אלמנטים עיצוביים – את נושא האלמנטים העיצוביים של הדירה הזכרנו בתחילת המאמר. ניתן לעשות שילוב של מודרני, מתקדם ופונקציונלי, בשילוב של אלמנטים אשר יעניקו תחושה רכה ונעימה. לדוגמא: אם בדירה לדוגמא התקנתם חלונות חשמליים אוטומטיים, אשר נחשבים כמתקדמים ביותר בתחום עיצוב הפנים, התקינו וילונות קלאסיים, שיפלו עד לרצפה, כדי לשמור על תחושה של חמימות מוכרת ולא להתרחק לעיצוב עתידני מודרני מדי של הדירה. וילונות לבנים מכותנה יכולים לקלוע לטעמו של כל אחד, גם בתוספת של שטיח רך, בגוון בהיר, כדי להעניק חיבור והרמוניה, גם למראה וגם לתחושה.