וילונות לחלונות גדולים

וילון לחלון גדולאם יש לכם בבית חלונות גדולים, או אפילו רק בחדר אחד, הרווחתם. חלונות גדולים מעניקים מראה של תוספת שטח בחדרים קטנים, מעבר לעובדה שהם מאפשרים לראות את הנוף בכמות גדולה יותר. אבל יש עוד סיבות: הם חוסכים לנו כסף, כי אנו מנצלים יותר את האור הנכנס אל החדר ומשתמשים פחות בחשמל. במאמר הבא אתן כמה רעיונות לוילונות לחלונות הגדולים שלכם, למראה אסטטי ודרמטי.

  • סלון – חלונות גדולים בסלון, הם ההזדמנות שלכם להפוך את מראה החדר לדרמטי. החלון הגדול מאפשר לכם להתקין וילון, ארוך, מתנפנף ברוח בדרמטיות ובחן. הבדים שיתאימו יהיו משי, קטיפה, סאטן וטאפטה – כול אלה יהיו בחירה קלאסית למראה אלגנטי ומהודר. אם אתם מעדיפים להתקין וילון קצת פחות קובנציונלי, השתמשו בוילון העשוי מחרוזים, בשילוב של קריסטלים, חרוזי עץ. וילונות גדולים יכולים גם לשמש ככיסוי לקיר הקרוב לחלון, במידה והוא קצת מתפורר, או אינו ישר.
  • חדר השינה – בחדר השינה השתמשו בוילונות שיוסיפו תחושה של חמימות בחדר. חלונות גדולים בחדר השינה, למרות שהמראה שלהם מדהים ומיוחד, יהיו מקור לאור רב במשך שעות היום, כך שלא ניתן יהיה לנוח בחדר ולכן האפשרות הטובה ביותר היא לבחור בוילונות שיחסמו את אור השמש. אם בכל זאת כמות האור אינה מטרידה אותכם, התקינו וילונות ארוכים מסאטן או מתחרה, כדי לתת את המראה הרומנטי והעדין בחדר השינה. גם וילונות אדומים הם צבע מועדף בחדר השינה, היות והם יוצרים תחושה של תשוקה ומוסיפים אנרגיה לחדר.

בניגוד לוילונות לחלונות קטנים, בחלונות גדולים ניתן "להתפרע" עם כמות הבד, ואולי שווה להשקיע בעיצוב וילונות יוקרתיים במקרה של חדר מעוצב או סלון גדול ומפואר. ישנם הרבה מאוד סוגי וילונות ששווה לחשוב עליהם במקרה של חלונות גדולים, וכדאי להתאים את הוילון לפי הצרכים שלנו.