וילון כיווצים דרך קלה להפוך בד לוילון

וילונות כיווציםוילונות הן תוספת נהדרת לחדרי הבית. קיימים בסגנונות ועיצובים שונים, אך צריך להבין, כי וילונות כיווצים או קפלים, הופכים כל וילון לנאה יותר והמשפט הזה אינו נאמר בקלות ראש. וילונות כיווצים נחשבים לאחד מסוגי הוילון הטובים ביותר. הם מעניקים לכל בית תחושה בהירה יותר וחמימה יותר.

מבנה הוילון בנוי כך שבחלקו העליון, בגב של בד הוילון, תפור סרט כיווץ ואליו מחוברים חוטים, לרוחבו. החוטים האלו הם הקובעים את הרמה המתאימה של הכיווצים הנדרשים. אל הסרט התפור, מחברים לולאות, אותן משחילים על מוט ומתפעלים, תוך הזזה לשני הצדדים או לצד אחד, על פי הצורך.

וילון כיווצים לא רק מעניק מראה מיוחד, הוא גם פונקציונלי ומתאים לחדרים שבהם יש צורך בהצללה ברמה גבוהה וכדי להעניק את המראה הקליל, החיוני והפחות רשמי של הוילון, יש צורך להשתמש בכמות בד גדולה יותר מאשר מקובל בד"כ בתפירת וילונות ואת סרט הכיווץ אפשר לתפור באיזו רמה של כיווץ שרוצים.

הבדים שיעניקו לוילון כיווצים את המראה האלגנטי והקליל ביותר הם הבדים השקופים: משי, תחרה, כותנה וכו'. נפלאים לחדרי שינה, לפינות טלוויזיה וחדרי ילדים גדולים. אם תעדיפו מראה מהודר יותר, ריכשו או הזמינו וילון כיווצים כפול, שיעניק מראה מלא יותר. גם אפשרויות התלייה של הוילון הן רבות ולא חייבים להצמד למוט הוילון המוכר לנו. ניתן גם להתקין מסילת אלומיניום, למראה נקי ומודרני יותר, כאשר הוילון מותקן בסלון ובחדרי הילדים, להשתמש במוט מעוצב, למראה רך יותר.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618