קישוטים לוילונות, מעטרים את החדר

תמונה קישוטים לוילונותבתחום עיצוב הבית, כבר מזמן הוכנסו שינויים והגישה שונה מתקופה לתקופה. הלבשת החלונות הפכה לתחום מתקדם ותשומת הלב לפרטים הקטנים מודגמת וראויה למאמר בנפרד. קישוטים לוילונות יכולים לשנות לחלוטין את מראה הוילון, הם יכולים להוסיף את המגע הסופי והמשלים, כדי להפוך את הוילון לפריט עיצובי מופלא, במיוחד וילונות הסטה.

מעבר למראה הוילון עצמו, אפשר להתחיל גם במוט הוילון ולרכוש מוט וילון מעוצב, שניתן להשיג במבחר של סוגים וצורות. ישנם מוטות ממתכת, מוטות מעץ ואף מפלדה. מוט וילון רחב מעץ, עם סיומת (סופית) דקורטיבית מעוגלת, יתאים בד"כ לוילונות קלאסיים ואילו מוטות עם קווים ישרים יותר, עשויים מסוג של מתכת, יתאימו לוילונות מודרניים עכשווים. הסופיות ניתנות להשגה בדוגמאות יפהפיות עם פיתוחי מתכת ייחודים, אשר מעניקים מראה ייחודי ויפה.

אוסף של גדילי חרוזים תפורים לשולי הוילון, יוסיפו נופך של זוהר, שניתן להוסיף גם לפרטי ריהוט אחר בחדר, כדי להתאים את המראה. גדילים נוספים עשויים מחוטי בדים כרוכים יחדיו, אשר קושרים את הוילון ומונעים ממנו לגעת בחלונות הזכוכית. ניתן למצוא גדילים עשויים בקפידה, בדוגמאות שונות, בשילוב של חרוזים ותפירה ייחודית ומקסימה שיהפכו וילון פשוט למיוחד.

סיכות לוילון קיימות גם הן, כדי להעניק מראה ייחודי נוסף לוילונות בבית. קיימות סיכות רבות, ממתכת, עם גוונים שונים, שיוכלו להאדיר את הוילון ולתת לו מראה שונה ומהודר. בתחום הסיכות לוילונות ניתן למצוא כיום גם סיכות ללא מחט, מבלי שתדקרו את בד הוילון והן עובדות על מיגנוט.

תוכלו למצוא גם מוביילים לוילונות שלכם, שיהפכו את וילונות חדר השינה של הילדים לעליז, מבלי קשר לוילון שהולבש על החלונות.

קישוטים לוילונות ניתן להשיג בחנויות אשר מוכרות אביזרים לוילונות או בכלל אביזרים לבית, למרות שישנן חנויות המיועדות אך ורק לוילונות ובדים לעיצוב הבית. מעבר לחנויות האלה, ניתן להשיג קישוטים לוילונות גם בחנויות באינטרנט ושם ישנם מבצעים והיצע רחב של קישוטי וילונות.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618