וילונות חשמליים

וילונות עם חשמלוילונות חשמליים הם נפלאים וצוברים פופולריות רבה בשנים האחרונות. הרעיון של וילון אשר נפתח ונסגר בלחיצת כפתור, נשמע קצת מוגזם וטפשי – רק עד שרואים ומתנסים בהם. סביר להניח שחשבנו ככה גם לפני שהומצא השלט הרחוק עבור הטלוויזיה והיום שלטים הם חלק בלתי נפרד מחיינו.

וילונות חשמליים מיוצרים במפעל לוילונות, שם נמצא המעצב, וצוות עובדיו מוציאים לפועל את כל סוגי הוילונות שהדמיון רק יכול להמציא. ניתן להזמין וילונות אלה כמעט בכל חנות וילונות מקצועית.

וילון חשמלי יושב על מסילה אשר מחוברת בקצותיה למנוע חשמלי ומערכת בקרה. בעצם הוילון "עובד" בערך כמו שהפעלת נורה עובדת, ע"י מתג להדלקה בבית, במידה והוא מותקן על הקיר. אם הוילון מוסתר על ידי ספה או עציצים גדולים, אין צורך להידחק מאחוריהם כדי לסגור ולפתוח, הכל בלחיצת כפתור במיקום המועדף עליכם בבית.

בנוסף, אם תרצו, תוכלו לבחור בהפעלה ע"י שלט שיעשה את אותה עבודה ואז בכלל פתרתם בעיה נוספת במידה ואתם כבר במיטה והבנתם ששכחתם לסגור את וילון חדר השינה. שלט לשליטה מרחוק שנמצא ליד המיטה ולא צריך אפילו להתרומם. ניתן גם לכוון את פתיחת הוילון מראש והוא יוכל לשמש כסוג של שעון מעורר עבורכם, כאשר האור חודר את החדר בפתיחה אוטומטית.

וילונות חשמליים מאפשרים לנו עוד שלב באיכות החיים ובנוחות, ונוחות היא בדיוק מה שוילון חשמלי מעניק. זה לא משנה איך הצבתם את הריהוט או איך הבית מעוצב, פתיחה וסגירה של הוילונות יהיו תענוג וללא מאמץ וכמובן, במידה ויש הפסקת חשמל, עדיין ניתן להפעיל את הוילונות באופן ידני.

ניתן להשיג וילונות חשמליים במגוון אינסופי של אפשרויות, על פי הצרכים המשפחתיים שלכם וניתן לאפשר פתיחה בכל צד שאתם מעדיפים. יותר מכך, קלות השימוש בוילון חשמלי מאפשרת אפילו לילד לפתוח או להסיט את הוילון ללא צורך בעזרתו של מבוגר.