וילונות פלדים - וילונות קפלים מתאימים לכל סגנון

וילונות קפליםוילונות פלדים או וילונות קפלים, מוסיפים  אווירה של רומנטיקה ופאר לכל חדר, בעזרת המראה האלגנטי שלהם והאיכות המעודנת. בחירת וילונות יכולה להיות מכרעת לפעמים, אבל גם יכולה להיות מאוד מרגשת. בעת בחירת הווילון המתאים ביותר לחדר שלכם, היו בטוחים ששקלתם היטב, עד כמה הוילון משלים את הסגנון הנוכחי של החדר ויתאימו הכי טוב עם המראה של החדר. הרעיון הוא להמנע מחוסר התאמה, כדי שלא לגרום לאפקט צורם, למי שנכנס לחדר לראשונה.

אם אתם מעוניינים להיות גם יעילים, וילונות פלדים מבודדים/תרמיים הם תמיד בחירה טובה למי שמנסים לשמור על חשבונות החשמל נמוכים. הם דרך מועדפת לאטום את האוויר החם בתקופת החורף, תוך שמירה על טמפרטורה חמימה. בקיץ, הוילונות יסייעו לכם בשמירה על טמפרטורה נעימה וקרירה. וילונות קפלים יכולים להיות תלויים ישירות מהתקרה, או מצד אחד של הקיר עד צידו השני, כששתי האפשרויות חוסמות את אור השמש, אך מותירות אתכם עם אור.

מציאת הוילון המתאים לכם אינה בעיה, היות ווילונות פלדים קיימים במגוון רחב ומעניין של בדים ודוגמאות, מכותנה בצבע אחיד ועד וילונות אלגנטיים מאוד, בעלי קפלים רבים והבחירה שלכם לא חייבת לעצור כאן, היות ואפשר להשיג אותם גם עם בדים שקופים או חצי שקופים, רקומים, או עם ציורי פרחים, בסגנון כפרי או רנסאנס.

וילונות פלדים מוצעים גם באורך קצר, בבדי תחרה ומשי וכל אחד מוצא את מה שמייחד את הטעם האישי שלו. הווילונות יכולים להיות תלויים ממוטות וילון דקורטיביים, בהתאמה לסגנון החדר ואפשר להוסיף להם אביזרים נעים, כדי להעצים את המראה שלהם.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618