וילונות לאולמות אירועים

וילונות לאולם אירועיםברגע שבו החלטתם על עיצוב אולם האירועים שלכם, אתם זקוקים לרהט אותו, להוסיף תאורה ולכסות את החלונות. אולי תרצו לפנות למעצב פנים מקצועי, במיוחד אם אתם לא בטוחים שיש לכם יכולת בחירה יצירתית בעצמכם. בכל מקרה ובכל החלטה שתעשו, אל תשכחו שאתם צריכים לרהט את האולם בהתאם לצרכים, אך גם להשאר מספיק מקום, כדי שתהייה תחושה של אולם שאינו צפוף מדי ומזמין.

אולם אירועים אמור לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בטיחות, היות והוא נחשב כמקום שבו נאספים ביחד קבוצות גדולות של אנשים. כך גם לנושא הבטיחות, כאשר מדובר בוילונות, במיוחד במקרה של וילונות בד. הבדים צריכים מסוג שאינו דליק ומאושרים עם תו תקן. מעבר לנושא הבטיחות, סביר להניח שמומלץ להשתמש בבד אשר ניתן לנקות אותו, היות ואולם אירועים הוא איזור שאוכלים בו ולא רק, העובדה שישנם אורחים רבים, בכל הגילאים, יכולה להותיר סימנים על הבד. גם בנושא אביזרי התלייה, רצוי שתתלו את הוילונות כך שניתן גם לפרק אותם בקלות, גם אם אתם מנקים אותם מס' פעמים בשנה בלבד. להלן מספר אפשרויות שיתנו לכם מושג לגבי וילונות, אשר יהפכו את אולם האירועים לאטרקטיבי, יעיל ומהמם במראו:

  • בדים והרבה – בדים באופן כללי, משנים את מראה החדר באופן דרמטי, כך שגם אם אתם תולים אותם על הקירות למשל בנוסף לוילונות על החלונות, ההשפעה תהיה חזקה, בהתאם למראה שאתם בוחרים ובהתאם לתקציב.
  • בבד דמוי תחרה – שימוש בבד דמוי תחרה מסוגנן לוילונות האולם, יעניק מראה רך וגלי, בדומה להינומה של כלה. הבד דמוי התחרה מאפשר כניסה של אור מבחוץ ובמידה ואתם מעדיפים לשמור על פרטיות בתוך האולם, תוכלו להוסיף שכבת בד נוספת, בגוון מעט שונה, שתאפשר לכם לחסום עוד יותר את כניסת האור ולשמור על פרטיות האירוע.
  • כותנה – וילונות העשויים מבד כותנה בצבע לבן, מעניקים מראה דרמטי ומהמם. בד הכותנה הוא בד זול יותר מאשר בדי וילון אחרים, אך נוח מאוד לעבוד איתו והוא מגיע בצבעים רבים, אם תרצו. כותנה נראית במיטב כאשר היא תלויה ישר והיא אידאלית לוילונות שמתחילים מהתקרה ועד הרצפה. וילונות לבנים מכותנה, יאירו את האולם שלכם, במידה וצבעי הקירות כהים או לחילופין, ישתלבו מצויין כאשר הקירות בהירים והוילון כהה.
  • שיפון – אחד הבדים האלגנטיים והמפוארים, אשר יכולים לכסות את החלונות באולם האירועים שלכם. השיפון הוא יקר ביחס לבדים דמויי התחרה והכותנה. את וילונות השיפון ניתן לתלות בצורה ישרה, אך כדי להשיג אפקט מהודר יותר, עם וילונות שיפון יפים עוד יותר, כדאי שתזמינו מומחה בתחום, כדי שיתלה לכם אותם.
  • סאטן – בד הסאטן המנצנץ ומיוחד מזכיר במראהו את בד המשי הטהור, אך הוא פחות יקר. את וילונות הסאטן אפשר לתלות ישר עם תוספת של אביזרים, כדי ליצור קפלים רפויים עדינים. בדי הסאטן מגיעים במבחר של צבעים ודגמים, מחלק ועד מכווץ ואם אתם רוצים שהם יהיו תלויים במלוא הדרם, מומלץ לבקש סיוע של איש מקצוע.