וילונות לבתי מלון

וילון לבתי מלוןהמאמר הבא יציג בפניכם אילו משתנים צריך לקחת בחשבון, כאשר רוכשים וילון לבתי מלון, כולל ההיצע הקיים בשוק מבחינת מראה ופונקציונליות, תוך התחשבות בכללי הבטיחות הנדרשים על פי חוק. וילונות אמורים להיות עשויים מבדים חסיני אש ,בתנאי בטיחות מחמירים על פי חוק, בשימוש בבתי מלון או בכלל במוסדות ציבוריים ולכן יש להתחשב בתנאי זה וזה נכון לגבי כל מלון, גם אם הוא נחשב כאכסניה בלבד.

  • סוגי הוילונות – ישנם סוגים רבים המתאימים לכם, אך נחלק אותם לוילונות אשר תלויים על מוט ווילונות אשר נוסעים על מסילה. אם העדפה שלכם היא דווקא וילון אשר תלוי בטבעות על מוט, מומלץ לתפור חתיכת בד נוספת, כדי לתת חיזוק לבד אשר יושב מסביב לטבעות. רוב בתי המלון מעדיפים להשתמש בוילונות שכבות, עם בטנה, כי לאפשר חסימה מלאה של האור פנימה ופרטיות, לכן הבד הוא כבד ושימוש חוזר שוחק אותו.
  • אור וחושך – להבדיל מהבית שלנו הפרטי, כאשר מדובר בבתי מלון לאירוח, חשיבות השליטה בכמות האור הנכנסת חשובה מאוד, בין אם מדובר בקרני שמש או בתאורה סביבתית אשר יכולה להפריע לאורחים שלכם או אפילו בצלליות אשר נראות מחוץ לחדר דרך החלון, כאשר משתמשים בתאורה חלשה. ברור שהאורחים שלכם יעדיפו וילונות אשר ביכולתם לחסום את כניסת האור לחלוטין ומכמה סיבות: הם רוצים לישון עד מאוחר בזמן החופשה שלהם; הם מבקרים ממדינה אחרת וזקוקים לשינה נוספת, לאחר טיסה ארוכה או שהם פשוט בירח דבש ומבקשים לעצמם שעות של פרטיות. מלון משפחתי, אשר מארח משפחות שלמות, עם ילדים ותינוקות ירוויח יותר אורחים, אם הוא יבטיח להורים כי אין שום בעיה לתינוק שלהם לישון בכל שעה ביממה, בזכות וילונות אילו.
    בוילונות חוסמי אור, משתמשים בד"כ בוילון שכבות, עם בטנה, אשר מעניקה גם מראה יותר רשמי ואיכותי, כאשר הוילון סגור. הבטנה בוילון היא גם זו אשר שומרת על הוילון מפני דהייה מהירה ומעניקה לו אריכות ימים. וילונות כאלה ניתן למצוא בקלות בשוק הוילונות, אצל בעלי עסקים בתחום זה ובמחירים סבירים.
  • מידות ועיצובים – לפני שאתם רוכשים את הוילונות לחדרי המלון שלכם, כדאי שקודם כל תתנו מבט ארוך בחדרים עצמכם. אפשר להתאים את בתי הוילון לצבעי המצעים או צבעים אחרים בחדר, בין אם זה בריהוט או בשטיח המודבק וזיכרו שעדיף לכם לרכוש את כל הריהוט והציוד לחדר מאותו הספק, כך אתם בטוחים שתהיה איזו התאמה והרמוניה בין הצבעים. גם מידות הוילון קשורה לבחירת העיצוב הפנימי של החדרים. הם יכולים להיות תלויים עד לקו התחתון של החלון או עד הרצפה. אם החלטתם על וילון אשר תחתיתו תכסה את מסגרת החלון, דאגו שאכן המסגרת מכוסה מכל הצדדים, כדי שלא יגרם שינוי טמפרטורה, היות וחלק מתפקידו של הוילון הוא גם לשמור על הטמפרטורה בחדר. מיותר לציין, שאם חלונות החדר שלכם עשויים מזכוכית ומותקנים עד לרצפה, אתם חייבים לבחור בוילון ארוך, אך גם בבחירה הזו, צריך לזכור כי הוילון אינו אמור לגעת ברצפה עצמה. השחיקה של פתיחה וסגירת הוילונות, יגרמו לו להזדקנות בטרם עת.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618