וילונות עם קרניזים

אין ספק שחלון מעניק את תחושת החיות של החדרים בבית – משם נכנס האור. הטיפול בחלון והוילון שתחליטו להתקין עליו יקבעו את התחושה ואת האווירה הכללית של החדר. החדר והעיצוב שבו, אמור לשקף את אישיותכם ואת הצרכים שלכם, כך שבכל פעם שתעברו במסדרון, תרצו להציץ פנימה ולראות את העיצוב המיוחד שלכם.

מוצרי ההצללה כיום אינם רק וילונות, הם עולם ומלואו וההשקעה העיצובית בוילונות ומוצרי הצללה אחרים הם הטרנד של השנים האחרונות בעיצוב הבית, הם יעילים ומשדרגים את מראה החדר שבו הם מותקנים וככל שיש יותר מבחר, ככה יותר קל לבחור או להיפך! בעולם הוילונות יש גם מונחים שלא כל-כך מוכרים ואחד מהם הוא קרניז. הקרניז הוא בעצם מוט או מסילה שעליהם יושב הוילון.

בוילון קרניזים הופכים את ההכרח לחלק מהעיצוב. האפשרויות הן רבות ממוט תלייה/קרניז דקורטיבי הבנוי מחומרים שונים, בתוספות יוצאות דופן ועד פרופיל רחב, מרופד המעניק נוכחות רבה יותר לוילון ואף משמש ככיסוי להסתרה. אם רוצים לתלות וילון חדש על חלון שיש בו ארגז ששימש את אחסון התריס שהיה בעבר, זו דרך מעולה לשדרג את כל המראה וגם להסתיר את הארגז שלא נמצא בשימוש, מבלי לחפש דרך להסיר אותו. קרניזים מעניקים מראה של אלגנטי ויוקרתי וקיימים במגוון של דוגמאות ממעוצב בעדינות, כך שהוא מתמזג עם מראה הוילון ועד לעיצובים בקווים ישרים ודוגמאות מודרניות יותר.