וילונות כותרת, נותנים לבית מראה מלכותי

וילון כותרתישנן דירות ישנות, בהם ניתן למצוא חדרים ענקיים ותקרות גבוהות. כשאנו מעצבים חדרים כאלה, אנו רוצים ליצור מראה מרשים וישנן אפשרויות עיצוב הרבה יותר גדולות לחדרים גדולים, כך שהבחירה יותר מורכבת. הרעיון הוא לגרום לחדר להראות מעוצב, למרות גודלו, מבלי להעמיס בו יותר מדי פריטים. חדרים אילו יהיו האידאליים לשימוש בוילון כותרת.

וילון כותרת הוא וילון אשר בחלקו העליון נמצאת תוספת בד, המעניקה נפח יופי ועושר למראה, כך שהוילון ממלא יותר חלל. בעצם אפשר לומר שהוילון נמצא מתחת לכותרת. יתרון נוסף לוילון כותרת הוא שהוא מצויין אם אתם רוצים לכסות את הארגז של התריסים שהיו בשימוש לפני שנים ועדיין נמצאים בדירות הישנות. כך גם את חוסכים את ההסרה של הארגז, סתימת החורים והצביעה.

מכיוון שאנו יודעים שוילון הוא פריט עיצובי חשוב בחלל החדר, צריך לוודא כי הוא יעניק תחושה נעימה, ביתית וחמימה. הוילון מצויין גם במקרים שבהם יש לכם "חלון צרפתי", שהוא חלון ארוך וצר. השימוש בוילון כותרת מאפשר לכם ליצור מראה מהודר, ייחודי ומשלים וניתן להשיג את וילון הכותרת בסגנונות מגוונים, מסגנון גלי ועד סגנון קפלים ולהתאים לכל וילון.

אפשר ליצור הרמוניה עיצובית נפלאה בעזרת וילונות כותרת, לדוגמא: אם בחדר השינה שלכם אתם מעוניינים לתלות וילונות במראה הרומנטי, בבד משי או כותנה, בהירים, רכים ואתם מעדיפים את המראה הנקי, החלק, תוספת של וילון כותרת, יצור חיבור צבעוני והרמוני, עם הצבעים שנמצאים בחדר. אין זה משנה אם מדובר באגרטל גדול וצבעוני, בשטיח או הכריות. וילון הכותרת יכול גם להתאים לכיסוי המיטה או הספה. כך או כך, הוא  יעניק לחדר את המראה החיוני והרעננות העדינה לה הוא זקוק.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618