וילון לולאות מתאים לכל חלון

דוגמא לוילונות לולאהיש כל-כך הרבה דרכים שונות לעצב את החלון שלכם. אחת מהן היא וילונות וגם תחום זה נחלק לסוגים שונים של סגנונות, צבעים, דוגמאות ואפילו חומרים. במאמר קצר זה אזכיר את וילון הלולאות, שהוא דרך תליית וילון עתיקת ימים, נאה וקלה.

לא משנה איזה חדר בבית אתם רוצים לשנות, לבחירת הסגנון הנכון של כותרת הוילון יכולה להיות השפעה עצומה ואסתטית על המראה. כותרות הוילון הן החלק העליון של הוילונות המחוברים למוט וילון ובדרך כלל מתקינים את הוילון, באמצעות השחלת המוט דרך הכותרת.

וילון לולאות, אשר מכונה לעיתים גם וילון השחלה, עשוי כך שבקצהו העליון התפירה של הבד תהיה עשויה מ-2 חתיכות של בד, לרוחב  של מספר ס"מ. בתוך החלק הכפול מוכנסות טבעות וכך הוא נרכש. הטבעות מותקנות בווילון במרווחים שווים לאורכו. בתוך הטבעות אנו מכניסים לולאות, אשר לעיתים מגיעות עם הווילון. ניתן להשיג את הלולאות האילו במגוון של סגנונות והן מוכנסות אל תוך טבעות הוילון ואחר כך אל מוט הווילון שלכם. הווילון בד"כ רחב יותר מהמוט, כך שניתן לתלות אותו בצפיפות המועדפת עליכם. ברוב המקרים וילון לולאות יהיה עשוי מבד במשקל קל, כדי שלא להעמיס על המשיכה של הווילון כלפי מטה והוא זז על המוט בקלות רבה. בהחלט חוסך את העלות של התקנת מערכת חשמלית, כפי שמבצעים כיום בוילונות כבדים יותר.

וילון לולאות ניתן להשיג עשוי מבדים דקורטיביים, נחשב פונקציונלי מאוד, קל לתחזוקה, להתקנה ולהסרה. יתרונותיו הופכים אותו למועדף בתור וילון בחדרי ילדים, אך גם בשאר חדרי הבית. בחדרים בהם אתם מעוניינים שהווילון יאפשר לכם הצללה גבוהה, ניתן לתלות וילון כפול, בתוספת של בטנה, כדי שאפשר לסגור אותו ולמנוע מכניסת האור פנימה, מבלי לאבד מבד המשי, התחרה או הכותנה שבחרתם לוילון שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618