בדים לוילונות, מבחר ענק של בדים מכל הסוגים, בקשת של צבעים

בדים שונים לוילונותמשי או צמר? כותנה או סינטטי? חלונות שלבושים בקפידה בוילונות בד, מעניקים מראה מופלא לחדרים ומגע קסם לכל עיצוב הבית שלכם. בחירת הבד המתאים לחלונות שלכם לא צריך להטריד או לבלבל אותכם. נפרט כאן כמה דוגמאות לבדים אפשריים, שמשתמשים בהם בד"כ לתפירת וילונות.

סלונים, מטבחים וחדרי שינה – הם החדרים שבד"כ תולים בהם וילונות, תוך השקעת מחשבה רבה. חדרי עבודה וחדרי ילדים, הם האיזורים בבית שבהם הוילונות נוטים יותר לפשטות. ברור לנו שוילונות משי או קטיפה לא יתלו בחדר של בנכם ווילונות יוטה, לא יהיו הבחירה האידאלית לסלון. השכלה מהירה בסוגי הבדים לוילונות, תאפשר לכם לעשות בחירה מתאימה:

  • משי – ה"מלך" של בדי הוילונות, אשר נחשב לאיכותי ביותר, במיוחד כאשר תופרים אותו בעזרת חוטי סטן. משי ארוג לתוך בד טפטה תהיה בחירה מעולה להלבשת וילונות, גם לחלונות ארוכים ווילונות רומאיים. משי נראה מצויין בתוספת צבעים כשהוא ארוג. החסרונות בוילונות משי הוא הדהייה שלו, מול השמש והוא בד יקר.
  • כותנה – זהו בד הוילונות בעל אפשרויות הגיוון המקסימליים. סיבי כותנה ארוגים בקפידה, יוצרים וילונות מצויינים. אפשר למצוא גם וילונות כותנה בעלי מראה אלגנטי. וילונות אלה ניתנים לניקוי בקלות, אך צריך לקחת בחשבון שוילונות כותנה נראים הכי טוב כשהבד מסודר בקפידה. מחירם של וילונות כותנה זול יותר מוילונות משי. בנוסף, פעמים רבות ניתן למצוא וילונות מוכנים מכותנה.
  • פשתן – השימוש בבד פשתן עבור וילונות בבית, הפך למאוד מקובל בשנים האחרונות. וילונות פשתן מתנופפים בעדנה ברוח הנכנסת בחלון הבית. אריגה של סיבי פשתן, לתוך בד פשתן, יכול להניב וילון במראה מעודן וגם פשתן יכול להתאים לוילונות ארוכים. מחירי וילונות פשתן הם בטווח בינוני ובמחיר שווה לכל נפש. הם מתאימים יותר לחדרים פחות רשמיים וכדאי לנקות אותם ע"י ניקוי יבש, להשגת מראה מוצלח יותר. נפלאים לחדרי הילדים.
  • צמר – אין וילון ש"יושב" יותר טוב מאשר וילונות צמר. זה הוילון המתאים לתוספות של אביזרים שונים, למראה יותר שמח. כמו בד המשי, גם וילון צמר נראה מצויין כשצובעים אותו. טווח המחירים של וילונות צמר, הוא תלוי מס' משתנים, היות וצמר מופק ע"י מס' חיות, לא רק ע"י כבשים. צמר הוא גם בד אשר סופג לחות ולכן הוא אינו בחירה טובה לאיזורים בעלי לחות כבדה. ניקוי וילונות צמר הוא ע"י ניקוי יבש.
  • וילונות סינטטים – ניילון ופוליאסטר הם בין סוגי הבדים, אשר מתאימים לשימוש בוילונות סינטטים, אך כמובן שהחסרון הוא במראה שלהם. הוא אינו נראה וילון מבד. היתרון הגדול הוא שהם לעולם לא יתכווצו או יתרחבו מעבר לגודל שלהם הנוכחי, כמו בדים של וילונות, אשר עשויים מסיבים טבעיים. היציבות בוילונות אלה, יכולה להתאים מצויין לאיזורים שבהם הלחות היא כבדה יותר.

טווח המחירים של וילונות יכול להתחיל ב-100 ש"ח ולהגיע למאות אלפי ש"ח – הכל בהתאם לסוג הבד, התפירה וגודל הוילון שאתם בוחרים. את גודל הוילון שאתם צריכים, מודדים, כאשר מוסיפים למסגרת הוילון בכל צד 10 ס"מ לערך ובתקרה, צריך לקחת בחשבון את מוט הוילון ועד היכן אתם רוצים שהוילון יגיע בכיוון הרצפה.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618