חנות וילונות בנתניה, ייעוץ מקצועי של מעצבת פנים, בעיצוב הוילון

חנות וילונות בנתניהוילונות הפכו כבר מזמן למוצר עיצובי ייחודי. עברו כבר שנים רבות מאז ששתי חתיכות בד נחשבו לוילון. מעצבי פנים משקיעים שעות עבודה רבות, בנבירה בסוגי בדים שונים, כי להתאים את הצבע, הסגנון וסוג הבד, אשר יתאימו לחלונות של לקוחותיהם ופעולה מעייפת ומתישה, אך כאשר הם מוצאים את הבד המתאים ביותר, הם מאושרים. לא כולנו רוצים ויכולים לשכור את שירותיו של מעצב פנים, שיהפוך את ביתנו ליצירת אמנות, אין זה משנה אם אנחנו בתהליך עיצוב וקונים וילונות בנתניה, באילת או בצפת.

אפשר וכדאי לנסות לרכוש וילון, שיהיה נכון לחלונות שלכם. בחירת וילונות זו השקעה של זמן, בין אם אתם מסתכלים בקטלוגים או גולשים ברשת. הנושא הקריטי ביותר מבחינתכם, הוא קודם כל באמת תביטו על החדרים שלכם ואיזה עיצוב קיים בהם כרגע. שנו את נקודת ההשקפה: אם מבנה החלונות שלכם הוא צר, תוכלו להרחיב אותו ויזואלית, על ידי רכישת וילון לחלון כאשר רוחב הוילון גדול מהמסגרת שלו. כך אתם יוצרים מראה של חלון רחב וגדול יותר. באותה הדרך, אם החלון שלכם קצר, תוכלו ליצור אשליה של חלון גבוה יותר, על ידי תליית מוט הוילון גבוה יותר מעל מסגרת החלון או אפילו ממש בקצה, היכן שהתקרה מתחברת לקיר. דרך נוספת היא לתלות וילון מאוד ארוך, שיושב מעט על הרצפה וכך תיצרו מראה אלגנטי יותר.

לימדו לנצל את הצבע לטובתכם: צבעים כהים, יוצרים מראה דרמטי מאוד ומסיתים את תשומת הלב לחלון, במיוחד בחדר שבו הקירות והריהוט הם בצבעים נייטרלים. לחילופין, אם אתם רוצים שהחלון יהווה חלק מהעיצוב והגוונים בחדר, דאגו כי הצבע יהיה בגוונים של הקירות והריהוט. באופן כללי, גוונים עשירים יותר, מעניקים לחדר תחושה של אינטימיות וצבעים בהירים, ניטרליים או פסטליים, יהפכו את החדר ויזואלית לגדול יותר.

אם אתם תושבי עיר חוף כגון נתניה ורוכשים וילונות בנתניה, שימו לב. במידה ואתם מתגוררים באיזור שטוף שמש,  בקרבת שפת הים, לדוגמא: קחו בחשבון שיש לכם צורך להתקין וילונות אשר יאפשרו לכם שליטה על כמות האור הנכנסת, כך שאם אתם מאוד רוצים וילונות בהירים, אתם חייבים שתהיה להם בטנה, אחרת יהיה לכם קשה לשהות בחדר כאשר כמות אור גדולה, נכנסת פנימה, שלא לדבר על הפגיעה בצבעי הריהוט.

אם אתם אוהבים את הגוונים של זהב, צהוב או כתום – בחדר תהיה תחושה של זוהר חמים. גוונים של כחול וירוק, מעניקים הרגשה יותר קרירה ואפקט מרגיע. שילוב של צבעים, יכול ליצור עבורכם סגון עיצובי ייחודי. לדוגמא: סוגים מסויימים של כחול, ביחד עם צבע קרם, יעניקו לבית עיצוב קולינאלי במהותו. שימוש בצהוב, עם כחול, יעניקו מראה סקדינבי יותר ולבן עם כחול, מראה אמריקאי. מעדיפים להעניק מראה יותר "ירוק" וידידותי, השתמשו בגוונים של חום וירוק, ביחד.

רוצים לקנות וילונות בנתניה עם מראה מעניין לחלונות שלכם? השתמשו בשיטת השכבות. הלבשת החלון בשכבות, היא גם הצהרה דקורטיבית יפהפיה וגם פונקציונלי מאוד. המפתח לאפשרות עיצוב זו הוא לנצל גם את האיזור של הפנלים של החלונות. זה אומר, לעשות שילוב של 2 עד 3 סוגי בדים, אחד על השני. נופך נוסף של יופי והוד, ניתן להוסיף ברכישת סופים במראה אמנותי, למוט הוילון. זה ישלים את המראה המיוחד והמאוד מעניין לחלון ולחדר. גם המוט עצמו יכול להיות שונה מהמוטות הסטנדרטיים.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618