וילונות במשרד משפרים את מצב הרוח.

וילון משרדיהאם המשרד שלכם והדרך שבה הוא מעוצב, מעודדים יצירתיות בעבודה? כי עיצוב נעים ונכון, יכול לעודד גם את יעילות העבודה שלכם וגם של העובדים שלכם. עיצוב המשרד שלכם צריך להיעשות בדמיון ובמחשבה רבה על העסק אותו אתם מנהלים, עם השקעה ומחשבה גם על העובדים ועל המבקרים בו.

יש מס' פרטים חשובים, שעליכם לשים אליהם לב, בבחירת וילונות למשרד: צריך להתחשב בכמות האור ובכיוונו, איזה חלק מהנוף תרצו שיודגש ואילו נופים תרצו להסתיר, כמו לדוגמא בניין שעומד קרוב מאוד לחלון משרדכם או חדרים במשרד, שבהם יש צורך בפרטיות מיוחדת.

גם אם התקציב שלכם אינו גבוה מספיק, כדי לבצע שיפוץ כללי במשרד, התקנת וילונות יכולה לשנות את כל המראה של המשרד ויגרום לכם לרצות להגיע וגם להשאר. בעצם מה שחשוב כשאתם בוחרים וילונות למשרד זה מידת הרשמיות שאתם רוצים להציג. בעיקרון, ככל שאתם רוצים יותר רשמיות במשרד, הבחירה שלכם צריכה להיות יותר פשוטה, אך יותר אלגנטית. ברור שהמשרד הוא הרבה יותר רשמי מהבית והוא מצריך התייחסות ועיצוב שונים.

בידקו את המראה הכללי של המשרד והחליטו האם הוא יותר מודרני ונוטה לכיוון של גוונים בהירים, כמו במסעדות או בתי מלון, משרדים ציבוריים וכו' – במקרים כאלה תוכלו גם לתלות וילונות בגוונים בהירים. וילונות ורטיקליים או חשמליים יתאימו למראה רשמי, אך עדיין ישמרו על תחושה של חמימות. אפשר להשתמש בגוונים של צהוב בהיר, כתום לא צעקני מדי וגם ירוק בהיר – בהתאמה לגווני המשרד. גם וילונות שיש בהם מס' גוונים, יכולים להתאים במשרדים מסוג זה, כדי לתת תחושה של אור ובהירות.

גם גודלו של המשרד שלך, יכול לקבוע עבורך את הכיוון של סוג וצבעי הוילונות. אם המשרד שלך הוא קטן במימדיו, עדיף לך להשתמש בגוונים בהירים, כגון צבע באז' או אפור בהיר. אם המשרד הוא יותר מהודר, אולי מצועצע – עדיף שיהיה קונטרסט בין הקירות – הכוונה היא שאם הקירות צבועים בגוונים של לבן, הוילונות על החלונות אמורים להיות בצבעים של חום, כחול כהה, סגול כהה ואפילו ירוק בקבוק, כך יתקבל מראה עשיר מאוד. השימוש בגוונים כהים כאלה, יכולים אפילו לשפר את מצב הרוח שלכם, בימים פחות מוצלחים.

אם אתה מנהל משרד החובב הדפסים על בדי הוילונות שלו, יש וילונות בעלי הדפסים, שכן ניתן גם לתלות במשרד, מבלי שיעניקו תחושה שהם לא במקומם. ניתן להשתמש בבדים עם צורות גיאומטריות גדולות או מוטיבים אישיים, כגון לוגו של המשרד או צורות אחרות, שיוכלו להתאים למראה הריהוט הכללי. הימנעו מהדפסים בהירים מדי, על רקע בהיר – כדי שהוילונות לא יעניקו מראה מגושם וצעקני למשרד שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618