וילונות פליסה וילון מינימליסטי בסגנון אלגנטי

וילון פליסה תמונהמבין מוצרי ההצללה, וילון פליסה מוכר כאחד היפים, העדינים, אך גם כחזקים ביותר. צורתו העדינה של הבד שנאסף כאקורדיון, מאפשרת לכם גם ליהנות ממנו כוילון דקורטיבי וגם למטרת הצללה. הוא עשוי ברוב המקרים מבד ופוליאסטר באחוזים משתנים, שיוצרים בד וילון שלא מתקמט ואף מצופה בחומר אשר דוחה קרינה, המוסיף עדינות רבה למראה החדר. למי שדווקא מעוניין, וילון פליסה קיים גם ביצור מבד מקומט. וילון הפליסה נחשב כאלגנטי, יוקרתי, אך רך, כאשר הוא נפתח והקפלים שלו נפתחים כלפי מעלה.

וילונות פליסה קיימים בקשת של בדים וכן צבעים שונים, כולל בדים מוזהבים וכסופים, שיתאימו לכם גם להצללה וגם להאפלה. בחדרי שינה אפשר ליצור וילון פליסה עם בד כפול, כך שתוכלו ליהנות מהמראה של בד קליל ושקוף, בנוסף לבד האפלה או הצללה. הוילון קיים עם מערכת הפעלה ידנית או חשמלית, בעזרת שרשרת או חוטי משיכה ואם קיימת אפשרות להפעיל אותו מעלה-מטה ומטה-מעלה. נוסף על כך, ניתן לייצר את הוילון במערכות הפעלה מורכבות יותר, כגון:

  • וילון המחולק ל-2 ומעניק לכם את האפשרות להרים את 2 הבדים, כל אחד בנפרד.
  • וילון אשר ניתן להוריד אותו בחלקים, עם בד האפלה או הצללה.
  • וילון המשלב בין שני סוגי הבדים, האפלה והצללה, כל אחד בחלק אחר של הוילון.
  • וילון לשמירה על פרטיות, אשר מאפשר להוריד את בד ההצללה כלפי מטה. האור יכנס דרך חלקו העליון של הוילון. אפשרות זו אידאלית לחדרי שינה.
  • וילון המאפשר לכם ליצור האפלה מוחלטת, לפרטיות ולשינה.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618