וילונות יוקרה

וילון יוקרתי לביתרוצים וילון יוקרה – חישבו בדים טבעיים, באיכות גבוהה. לפני שתחליטו לרכוש וילונות יוקרה לסלון שלכם או לכל חלון אחר בבית, כדי שתבדקו היטב את החלל המיועד לשדרוג. אם בחרתם להתקין וילונות יוקרה אשר עשויים מבד איכותי טבעי, בעיצובים מיוחדים, אשר יהפכו את הסלון שלכם למרכז האלגנטי של הבית, בידקו את הקימורים את גודל החדר ואת המראה העיצובי הכללי – כי אלה הם המשתנים החשובים ביותר, לפני ההוצאה הכספית.

וילונות יוקרה יכולים להיות מעוצבים ומוכנים וכמובן שניתן להזמין אותם ממעצב וילונות. לסוג הבד חשיבות רבה – יש אפשרות לבחור בד עבה, אשר יתן מראה בעל נוכחות רבה, אם זה יתאים לעיצוב הכללי של החדר, או לבחור בד קליל יותר ואוורירי.

וילונות מעוצבים יוקרתיים קיימים בכמות מכובדת, אך אל תשכחו שהמחיר יהיה בהתאם לאיכות, אשר מגיעה ביחד עם "המותג". בחירה של בד איכותי, היא חלק בלתי נפרד מהרצון שלכם בעיצוב מסויים למראה יוקרתי, כגון: משי, אשר בגרסתו הטבעית מאפשר קבלת מראה יוקרתי ומרשים ובדי קטיפה – כאשר רובם מיובאים מאירופה.

גם בד קטיפה משמש כבד לוילונות יוקרה, ברחבי העולם כבר שנים רבות. הבד היוקרתי הזה נחשב לאיכותי ביותר שניתן למצוא. אפשר להשיג וילונות יוקרה מבד קטיפה בגוונים של אדום עמוק, כחול עשיר וגוון של יין מלכותי. השימוש בקטיפה כבד לוילונות יוקרה קיים בבתי המלוכה באירופה עשרות שנים וזו היתה דרך מקובלת להפגין עושר ומעמד.

אמנם במחשבה ראשונה, נראה כי קטיפה הוא בד מאוד כבד לשימוש בוילונות, אך יש לו את המעלות והחסרונות שלו. במקרה של קטיפה, דווקא נושא הכובד של הבד הוא זה שמעניק את צורת הנפילה המיוחדת והמושלמת, אשר מעניקה לחדר בו הוא תלוי, תחושה של אינטימיות וחום.

כאשר אתם מחפשים וילון יוקרה, תבינו לאט לאט כי המושג יוקרה מתקשר לאיכות הבדים. אם אתם בוחרים בוילון שנתפר במכונה או בעבודת יד, מה שיקבע בסופו של דבר יהיה איכות הבד, כדי לקבל מוצר יוקרתי באמת ואחת הדרכים לוודא שאכן כך יהיה היא לעשות מעט "מחקר" על החברה ממנה אתם רוכשים וילון מעוצב מוכן או מזמינים עבודה ייחודית.

במה שקשור למחיר – אנחנו מדברים על איכות ועל איכות משלמים. סביר להניח שאם אתם רוכשים וילונות יוקרה מוכנים – תוכלו למצוא במחיר שמתחיל ב-300 ש"ח לזול ביותר ועד אלפי ש"ח ליקר ביותר. אם אתם מזמינים וילונות יוקרתיים מעוצבים, במיוחד על פי טעמכם הייחודי – המחירים יתחילו ב-1000 ש"ח ויטפסו מעלה במעלה התקציב שלכם.