מחיר וילון הוא מכפלה של גודל, סוג ועיצוב

מחירי וילונותהאופנה בעיצוב הבית גם היא משתנה בגלים. מעט מודרנית ומעט רטרו וחוזר חלילה. שימו לב שבשבועוני האופנה רואים יותר ויותר פרסומות לוילונות, חלק בלתי נפרד מעיצוב מראה הבית ושיפוצו. וילונות בהחלט מקבלים שוב מקום של כבוד בעולם הטקסטיל לבית ובהחלט המבחר הוא ענק ולעיתים נדמה שקשה לבחור. וילון מוכן, וילון מוזמן, מבד כבד או קל, עם דוגמא, עם אביזרים, באיזה צבע – נשמע פשוט, אבל לא תמיד, כי יש וילונות ייחודיים לכל חדר היום, למטבח בנפרד, לסלון, חדר השנה וכו'.

בנוסף לכל אלה, יש מבחר של סוגי וילונות ולכל אחד הייחוד שלו: וילונות קשירה והשחלה, וילונות חוטים, וילונות רינגים, חשמליים, ידניים, גלילה, ונציאנים, מבד, מעץ טבעי ועוד.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618

גם מחירי הוילונות מגוונים, לא פחות מההיצע. אז כמה עולה וילון? המחירים נקבעים על פי סוגי הבד, גודל ורוחב הוילון ועיצובו. מחיר וילון יכול להתחיל ב-40 ש"ח לוילון מוכן ברוחב מטר ולהסתיים במאות שקלים. ישנם וילונות אשר מחירם נקבע על פי מ"ר ומערכת שליטה חשמלית, שבה המנוע בלבד עולה 400 ש"ח. הכל תלוי בצרכים שלכם וביכולת הכלכלית שלכם.

וילונות ונציאנים, נחשבים באופן יחסי לוילונות זולים. בין היתר, אפשר למצוא שם גם את וילונות הגלילה מעץ טבעי שאנחנו מכירים, במחיר של 100 ש"ח לערך לוילון מוכן קלאסי. אם תרצו את אותו וילון, יותר מעוצב- ברור שתשלמו יותר.

וילונות רומאים הם עוד סוג שמאוד אהוב בארץ והוא עשוי מבד דק יחסית ועדין. במקרה של וילון רומאי, כשקרני השמש חודרות הביתה, הן יוצרות סוג של תאורה שלא תוכלו להשיג עם אף מנורה.

את המגוון הרחב ביותר של וילונות, מיצרים עבור הסלון וגם המחירים הם בהתאם, בהתחשב בעבודה שבני המשפחה בדרך כלל מבלים שם שעות רבות ושם אנחנו מארחים. אז אם אתם מחליטים להשקיע בוילון מעוצב עבור החדר הגדול ביותר בבית, כדאי להזמין את המעצב מחנות הוילונות אליכם הביתה, שיראה לכם כנראה שמה שחשבתם שאתם רוצים, זה לא מה שאתם רוצים.

אז לסיכום, אם חשקה נפשכם בוילון ייחודי – הכנסו לאחת מחנויות הוילונות, בה תמצאו לכם וילון מעוצב לטעמכם ותיפרדו באהבה ממאות ש”ח לפחות. אם אינכם יכולים להשקיע את התקציב ברובו על וילון, עדיף לכם לקפוץ לאחת מרשתות הבית המוכרות ושם לנסות למצוא את מה שיתאים לכם לבית.