סקירה על סוגי וילונות נפוצים וההבדלים ביניהם

וילונות הם דרך נהדרת להביא לשינוי במראה הבית ולסייע בסינון כמות האור הנכנסת אל החדרים, אבל לא רק. וילונות משרתים אותנו גם כאחת הדרכים לספיגה של רעשים ומתפקדים מצויין גם על דלתות זכוכית ומפרידים בין 2 חדרים. לכן, אם אתם חושבים על התקנת וילונות חדשים, מאמר זה יסייע לכם בסקירה של סוגי הוילונות הנפוצים, הסגנונות והגדלים, כדי להבטיח שתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם:

  • וילונות גלילה - אחת מאפשרויות ההצללה הפרקטיים, למי שמחפשים "טיפול חלון" שיעניק להם את הפרטיות שהם צריכים, שליטה מלאה על האור ועיצוב נהדר. שימוש בוילונות גלילה יבטיח לכם את השילוב המושלם בין העץ ובד, ונותנים לחדר מראה קלסי, המשתלב עם כל סוג של עיצוב. הם מאוד קלים לשליטה ומתאימים לכל סוג של חדר, בין אם בבית או בשטחי המשרדים. ניתן להתאים אותם גם למידות אישיות ואפשר לבחור מתוך שלוש אפשרויות זמינות: האפלה, כהות ובהירות, כדי למצוא את זו שהמתאימה ביותר למרחב שלכם.
  • וילונות ונציאניים - קשה להאמין שבעבר נחשבו כפתרון הצללה למשרד בלבד. המראה הייחודי דמוי רפפות אלומיניום של וילונות ונציאניים, מעניק מראה אלגנטי ונקי ומתאים לכל חדרי הבית וגם למשרד. הם יעניקו למשרד מראה רציני ורשמי, למטבח מראה חמים ורך ואפילו מתאימים לחדר האמבטיה. ניתנים להשגה בגוונים רבים של עץ ואלומיניום ובעלי מנגנון הפעלה פשוט, ידני או חשמלי כדי להקל עליכם. וילונות ונציאניים יכולים להשלים כל עיצוב לכל חדר בבית. משתלבים מצויין גם למראה פשוט וגם למראה יוקרתי.
  • וילונות קליפסים - ישנן דרכים רבות לתליית וילונות ואחת היותר קלות היא השימוש בוילון קליפסים. מצויין אם רוצים לתלות את הוילון בעצמכם ופשוט מאוד כאשר רוצים להסיר את הוילון לניקוי. ניתן לתלות וילון קליפסים מכל סוג של בד וזה אחד היתרונות הגדולים שלו. אם אתם רוצים לתפור לעצמכם וילון העשוי מבד מיוחד שמצאתם, קליפסים יעניקו לכם את האפשרות לעשות זאת בקלות וביעילות רבה.
  • וילון אקוסטי - מוצר מהפכני, אשר משמש הרבה יותר מאשר וילון מעוצב. הוילון מיועד למצבים שבהם אתם מעוניינים בחסימת רעשים, בין אם בבית או במשרד. הוילון עשוי מחומר מיוחד, שלא רק סופג רעשים, אלא גם חסין אש וניתן לשלב אותו בין 2 בדים על פי בחירתכם וכך אתם נהנים מהוילון בעל המראה העיצובי שבחרתם, יחד עם היתרונות הנפלאים של וילון אקוסטי.
  • וילונות שקופים - מציעים מראה אלגנטי מאוד, אטרקטיביים ושימושיים מאוד לאנשים שמעדיפים לשמור על פרטיות. וילונות שקופים עשויים מבדים חצי שקופים ודקיקים, כמו תחרה, כותנה או פוליאסטר ארוג ומאפשרים כניסה מירבית  של אור. האריגה של הבד הדקיק מאפשרת רמה בסיסית של הגנה מפני UV, תוך שמירה על נראות מרבית באמצעות הווילון, אך מונעים מהמביטים מחוץ לבית, לראות ישירות פנימה.
  • וילונות הצללה - בין סוגי הוילונות השונים, ישנם כאלה המאפשרים שליטה של 100% על אור הנכנס מבחוץ. הם עשויים מסיבי בד מיוחדים המאפשרים לכם לרכוש וילון מבד שאינו שחור או כחול כהה, בשביל לקבל שליטה וחסימת האור, בדרגות שונות. אפשר למצוא וילונות הצללה במגוון דגמים בסוגי וילונות שונים, עם אפשרויות הפעלה שונות.
  • וילונות הסטה - כשמם, וילונות אילו מוסטים לצדדים, להבדיל מוילונות הרמה וגלילה, אשר מורמים כלפי מעלה. אפשר להשיג אותם כיום מסוגי בד שונים ואיכותיים ובצפיפות אריגה משתנה. וילונות הסטה ניתנים לתפעול ידני או חשמלי.
  • וילונות דואט - וילון נפוץ למדי, אשר יתרונו הבולט הוא באפשרות התפעולית שלו של פתיחה וסגירה לצדדים או למעלה ולמטה. מעניק פתרון פונקציונלי לכל חדר שבו הוא מותקן ומאפשר הצללה מקסימלית על פי הצורך. וילון דואט מתאים לכל סוג של חלון ונמצא בשימוש נרחב.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618