וילונות רינגים

אילוסטרציה וילונות רינגיםוילונות רינגים הם וילונות בד המעוצבים בצורה נוחה ויעילה יותר להתקנה ותחזוקה. שמם נגזר מטבעות הפלדה התפורות לבד ואפשרות השחלה פשוטה של הוילון למוט ההרכבה. כמו וילונות בד מסורתיים הם יכולים להיות עשויים ממגוון בדים טבעיים וסינתטיים ולולאות ההשחלה יכולות להיות עשויות מפלדה, פליז או פלדת אל-חלד המאריכה את חיי הוילון ומונעת חלודה ונזק לבד.

היתרון הגדול ביותר של וילונות הרינגים הוא הטבעות, הן מאפשרות הרכבה עצמאית של הוילון ללא צורך באיש מקצוע. גודל הטבעות פותח בפני הלקוח מבחר של אביזרים נלווים לבחירה ולעיצוב אישי החל ממוט הנשיאה של הוילון ועד לפרזול דקורטיבי ומחזיקי וילון קבועים מעוצבים בהתאמה. גם תפירת הוילון בטכניקה זו מאפשרת שימוש במגוון רחב של סוגי בד לבחירת הלקוח. יתרון נוסף של וילון הרינגים הוא האפשרות לבנות וילון המשלב סוגי הצללה שונים במספר שכבות בד וכך עונה על כמה צורכי הצללה המשתנים במהלך היממה וגם בעונות השנה.

כרוב עיקרי מחזיקה חנות וילונות מגוון וילונות רינגים מסיבה שהם וילון שקל להתאים לכל חדר והוא עונה על דרישות וצרכים של רוב הלקוחות. כוילון שקל לתחזק ולנקות הוא מומלץ בגרסה הקצרה שלו לאזור המטבח. גם לחדרי ילדים הוא עשוי להתאים, רצוי לוודא שקיים לוילון המיועד תו תקן ולהתקין אותו באמצעות בעל מקצוע כדי להימנע מסכנות כמו נפילה של מוט או אביזר אחר.

תחזוקה שוטפת של וילונות רינגים אינה מסובכת ולא בהכרח דורשת איש מקצוע חיצוני, כמובן תלוי בסוג הבד ובהתאם להוראות היצרן. ניקוי של בד טבעי יכול להתכבס במכונת כביסה ביתית במים קרים ולהתייבש באוויר ולהישמר נקי ומתוחזק לפרק זמן לא קצר.

בחנויות המספקות וילונות רינגים תמצאו גם אביזרים משלימים תואמי וילון או בתפזורת לבחירת הלקוח. מומלץ לפני הרכישה לקחת מידות לוילונות הרצויים וכמו כן את הפרש הגבהים בין המשקוף העליון לבין התקרה כך תדעו לבחור בדיוק את מה שנחוץ לכם להרכבת מערכת הוילון המושלמת עבור הבית המעוצב שלכם.