וילונות אטומים מכניסים אינטימיות ושלווה בבית

וילונות אטומים לאור, יכולים להוות מקור משיכה או דחיה בתחום עיצוב הבית. יש כאלה שיחשבו על וילונות אטומים, כמתאימים לימי מלחמה והאפלת חלונות וכך זה היה בעבר. היום השימוש בוילונות אטומים התפתח למשהו שונה לחלוטין. ברגע שמבינים את הרעיון המרכזי מאחורי סוג זה של וילונות, ניתן לתלות אותם ולהשתמש בהם בצורה הטובה והיעילה ביותר על חלונות הבית.

השימוש בוילונות אטומים כיום, הוא הרבה יותר שכיח ומועדף, כאשר מדובר לא רק בחסימת האור, אלא גם בחסימת רעשים ושמירה על מיזוג האוויר. היתרון של וילונות אטומים בנושא זה הוא בדיוק החיסרון של וילונות שקופים ולהיפך.

רוב הוילונות או מוצרי ההצללה הסטנדרטיים, שקופים יותר או פחות, יחסמו רק חלק מהאור הנכנס, תפירה של בד, עשוי בקפידה ע"י תפרים צפופים מאוד, יכול אף לחסום את כניסת האור באחוזים גבוהים ביותר, אם דואגים לתלות אותו מסביב לחלון או לדלת, אותם רוצים לחסום.

השימוש בוילונות אטומים היא דרך מצויינת להלבשת חלונות בחדרי שינה, עבור אלה שעובדים בשעות לא שגרתיות וזקוקים לשינה בשעות היום, להבדיל מוילונות כהים, אשר מאבדים עם השנים את היכולת לחסום את האור ביעילות מירבית.

גם אנשים רבים כיום, המאמצים את דרך החיים ה"ירוקה", משתמשים בוילונות אטומים כחלק מדרך החיים שלהם. וילונות אטומים מעצם חסימת האור, יכולים לשמור על טמפרטורה נעימה בחדר, גם בימים חמים, מבלי להשתמש בשעות רבות של מיזוג אוויר. כך גם בימי החורף, וילונות אלה הם בעלי יכולת נפלאה לשמור על החום בחדרים.

כמובן שוילונות אלו יחסמו את הרעשים המגיעים מבחוץ, אם אתם זקוקים לשקט בסוף יום העבודה שלכם ומתגוררים בעיר מרכזית. במקרים שאתם רוצים פרטיות ברמה גבוהה מהרגיל, הוילונות יחסמו גם את הרעשים מתוך הבית, כלפי חוץ.

חסרונם של וילונות אלה הוא בשעות הבוקר, כאשר צריך להתעורר. האור שנחסם מבחוץ, יכול לגרום לנו להמשיך ולישון בנחת ובנוסף, וילונות אטומים, נותנים תחושה של כובד בחדר, במידה והם עשויים בגוונים כהים מאוד.

ניתן למצוא וילונות אטומים היום כמעט בכל חנות עיצוב בית, במגוון צבעים ודוגמאות שונות, היכולים להתאים לכל חדר ועיצוב.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618