וילונות מיוחדים ומרשימים מכניסים חמימות הביתה

וילונות מיוחדיםכאשר אתם רוכשים בית חדש או מתכננים שיפוץ בביתכם, וילונות הם דרך מוצלחת מאוד, כדי להכניס לחדרים חמימות וגם משפיעים מאוד על מראה החדר. מכיוון שיש כל-כך הרבה סגנונות ועיצובים של וילונות, קצת קשה להחליט איזה וילונות יעניקו את המראה המרשים ביותר בכל חדר וחדר. כמה רעיונות וטיפים במאמר הנוכחי, כדי שתוכלו לבחור בוילונות המושלמים עבורכם.

מה שצריך לעשות, לפני כל דבר אחר, הוא להחליט, מה בדיוק אתם רוצים שהוילון יוסיף לחדר. האם אתם רוצים שהוא יוסיף חמימות, יעניק מראה בהיר יותר וכו'. האם הוילונות מיועדים לשמירה על פרטיות או רק ליופי? בשלב הבא, אתם צריכים להחליט לגבי התקציב שעומד לרשותכם עבור מטרה זו. אחרי שהסדרתם את שתי הנושאים האלה, אתם מוכנים להמשיך.

  • צבע וילון  – אחת מההחלטות החשובות, בדרך לוילון מרשים. הדרך הטובה ביותר להחליט על צבע היא לבחור צבע שיחמיא לצבעי הריהוט בחדר. גם גודל החדר לוקח חלק בהחלטה על הצבע, מכיוון שגוונים כהים יגרמו לחדר להראות קטן יותר והבהירים יעניקו מראה מרשים ויוקרתי יותר. לכן, הכל קשור למראה שאתם מבקשים להשיג וההשפעה היא חזקה. לדוגמא: אם חפצתם להפוך חלל גדול לאינטימי יותר, בחרו בוילון בעל צבע כהה. אך, אם אתם לחילופין מעדיפים את המראה ההפוך – בחרו בצבע בהיר יותר ואם תוסיפו גם ריהוט בגוונים בהירים, תשיגו מראה עוד יותר מרשים. אם לחדר שלכם יש מימד לא סטנדרטי, וילון בצבע הנוגד את צבעי הריהוט, יסייע לכם לשנות את התחושה.
  • הבד – מה שחשוב בבחירת וילונות בד, שהוא יהיה "תלוי" היטב. באופן כללי, ככל שהבד כבד יותר, האריגה צפופה יותר ולכן הבד יראה יותר יפה לאחר ההתקנה. ככל שהאריגה משוחררת יותר, הגורמים הסביבתיים כגון: חום ולחות, יהיו בעלי השפעה גדולה יותר על הוילון והבד יגיב בהתאם.
    סוגי הבד אשר המועדפים, בשימוש בוילונות הם בד"כ וילונות דקים ושקופים, ממקור סינטטי, המצויידים בבטנה, כדי לשמור על פרטיות. סאטן נמצא בשימוש למראה יותר רשמי, היות והבד כבד וחלק.
  • מידות הוילון – ישנם כמה כללים הקשורים למידות הוילון, כדי להשיג את המראה האולטימטיבי עבורכם. אורך הוילון יכול להיות עד קצה החלון או עד לרצפה. כל אורך בין לבין, יראה מוזר. באופן עקרוני, חלקו העליון של הוילון (הכותרת) רצוי שיהיה בגובה התקרה, מעל מסגרת החלון, בחלק העליון של המסגרת, או כאשר החלון מציץ מעט. מומלץ כי יהיו 10 מ"מ בין קצה הוילון לתקרה ובחלקו התחתון של הוילון, מומלץ 5 מ"מ מתחת למסגרת.
  • אבזרים לוילון ומתי להשתמש – קודם כל דעו לכם כי אביזרים לוילונות, יכולים לשנות את כל המראה שלו ולעיתים האפקט הוא מאוד חזק. ניתן להשתמש בסיומות למוט הוילון וגם בתחום זה מוצעים אביזרים רבים, בין אם הם כדורי זכוכית או מתכת או צורות ודוגמאות אחרות, ספירות, כוכבים, דמויות שונות וכו'. אם יש לכם סגנון מיוחד בחדר הנבחר, תוכלו למצוא את מסיימי המוט האידאליים, שיתאימו לסגנון העיצוב שלכם ולטעמכם.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618