וילונות סאן סקרין

וילון סאן סקריןרוצים לנצח את החום הקיצי הכבד? וילונות סאן סקרין, זו התשובה עבורכם. וילונות סאן סקרין הם גם יעילים וגם חכמים ובעצם מזכירים במובנים רבים את הרשתות שהיו מתקינים בעבר על החלונות והדלתות. וילונות סאן סקרין חוסמים עד 95% מקרני ה-UV של השמש ומגינים בתוך כך על הריהוט והשטיחים שבתוך החדרים. עובדת ההגנה מקרני ה-UV גם  קשורה לשמירה על האנרגיה, דהיינו שומרת על טמפרטורת חדר נעימה. יתרון נוסף של וילונות אלה הוא העובדה שבשעות היום, ניתן לראות דרכם  ואילו בשעות הלילה, קשה מאוד למי שנמצא מבחוץ, לצפות אל תוך הבית, דרכם.

הוילונות מותקנים כגלילה ועשויים פסים פסים, שילוב של בד ורשת ומצויינים למצבים שבהם יש צורך בהאפלה ובהצללה. ניתן להפעיל את הוילונות באופן חשמלי, בעזרת מתג הקבוע בקיר, או לחילופין ניתן להפעיל בעזרת שלט.

יתרונות נוספים הם האסטטיקה שבוילונות, התחושה של קווים נקיים ומראה פשוט, אך אלגנטי. בנוסף, ניתן להשיג את הוילונות גם בדגמים שונים, עם אחוז הצללה נמוך וגבוה, על פי הצורך בכל חדר. וילונות סאן סקרין זמינים במגוון של בדים, כך שניתן לשלוט לא רק בטמפרטורה אלא גם לשמור על פרטיות בתוך הבית. קלים מאוד לשימוש ומידתם קטנה מאוד, בעת הפתיחה.