וילונות עם טקסטורות מיוחדות מתאימים לטעמכם האישי

וילונות עם טקסטורות מיוחדותוילונות מהווים חלק מעיצוב החדר, ללא קשר לצבעים והם אמורים להיות משלימים למראה הכללי של החדרים, לא רק לחסום את אור השמש הנכנס אל החדר. אין זה משנה כמה יפים יהיו הוילונות שראיתם, אם הם לא מתאימים לטעמכם, לאישיותכם ולעיצוב בחדר, אל תרכשו אותם. לא כולם אוהבים את המראה הקלאסי, כאשר מדובר בחדרי הבית שלהם ועבור לקוחות כאלה, קיימים וילונות עם טקסטורות מיוחדות. כמה דוגמאות לוילונות כאלה, אביא במאמר הנוכחי.

יצרני הוילונות ואנשי המכירות יוצרים את הוילונות, כדי להתאים לטעמו של כל קונה, בכל העולם. לכן תוכלו למצוא גם וילונות קלאסיים וגם כאלה שיש להם טעם שונה מהרגיל. כיום קיימים וילונות העשויים בטכניקות שונות, עם מבחר של דגמים ודוגמאות יוצאי דופן, כמו רקמה, הדפסים אמנותיים, ציורים וטקסטורות שונות, המעניקים לוילונות מראה יוקרתי, שונה והופכים את הוילון לרהיט בולט בחדרי הבית. תוכלו למצוא וילונות בתוספת של קישוטים נוצצים, שילוב של בדים וחוטים נופלים, שולי תחרה לאורך כל הוילון ולא רק בתחתיתו ועוד, כיד הדמיון וטעמכם האישי.

אם עיצוב הבית שלכם כולו על בסיס צבעי הבז' והשמנת, ראוי דווקא כי לא תבחרו באופן אוטומטי וילונות בגוונים דומים, אלא נסו לחשוב על בחירה שונה דווקא, שתעניק מראה ייחודי ונדיר, כגון: וילונות עם צבעים מנוגדים. זו תהיה אפשרות מעניינת, אך צריך לדאוג כי גם הצבעים המנוגדים, עדיין יחמיאו למראה הכולל של החדר. אם אתם רוצים שמרכז תשומת הלב בחדר, דווקא יהיו הוילונות, גם זו אפשרות, אם הימנעו מצבעים צועקים מדי.

אם החדר צבוע בגוונים של חום, תוכלו לבחור בצבעי וילון שיש בהם אדום ולהוסיף כמה כריות עם אותו גוון או מפת שולחן, שתתאים לדוגמא ולצבע הוילון. אפשר להוסיף ניגוד נוסף על ידי שימוש במוט וילון מפואר, עם סיומות מיוחדות ושונות מהרגיל. זה יגרום לוילונות שלכם "לקפוץ" מיד לעיני המבקרים בחדר.

אפשרות נוספת לתלייה של וילונות בעלי מראה שונה מהרגיל הוא להשתמש בוילונות נייר! קיימים וילונות נייר מהממים למראה, העשויים מנייר אורז, היוצרים מראה נעים ומחמיאים לעיצוב ביתי מודרני. למרות העובדה שהם עשויים נייר, הם די יקרים ואם אתם יצירתיים, תוכלו למצוא דרך להכין אותם בעצמכם, עשו חיפוש של עסק המוכר נייר המיוצר בעבודת יד.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618