מה עושה וילון ביתי לוילון איכותי

מה עושה וילון ביתי לוילון איכותיבמשך שנים ארוכות אנשים הסתמכו על וילונות מוכנים, כדי להתמודד עם הצורך בכיסוי החלונות בבית או במבנים אחרים. לא תמיד ההיצע של הוילונות התאים לדרישות ולצרכים של הרוכשים אותם. ישנם אינספור סוגי בד שונים לבחירה כיום ואוסף של אביזרים נוספים, כדי להפוך את הוילון שלכם למערכת לבוש מושלמת עבור הצרכים שלכם, לכל חדר בבית.

וילון איכותי כהגדרה הוא וילון ייחודי, לא רק איכות הבד היא קריטריון. אך בסופו של דבר האיכות כוללת גם התאמה של הוילון לחדר המיועד. הוא אמור להיות לא רק יפה על החלון, אלא להתאים לצורך של כל חדר בביתכם. דהיינו: אם אתם מעוניינים בוילון איכותי יוקרתי למטבח, אתם צריכים וילון אשר הבד שלו יחזיק בתנאי לחות גבוהים, לא יהיה דליק ויאפשר גם כניסה של אור יום פנימה. בנוסף, תרצו בוודאי סוג בד שניתן לנקות ולא יהיה סופג ריחות. הבד שיענה על הדרישות למטבח, הוא הבד שאותו תבחרו, כאשר המועדף במטבח ונחשב איכותי הוא כותנה.

ישנם רעיונות שונים לוילונות לסלון, אך בסופו של דבר הכל תלוי בטעמכם האישי, במראה החדר והעיצוב שבו. אפשר לשקול שימוש בבדים בעלי צבע או דוגמא המושכים את העין, כגון: פסים או משבצות בגוונים בהירים, אשר גם מעניקים מראה של עומק לחדר. דוגמא לסוג בד כזה תהיה משי. בד המשי מתאים במיוחד לצבעים בהירים ויוצר סוג של ברק עדין למרקם של הבד.

בד נוסף הנחשב איכותי ומעניק גם מראה אלגנטי הוא קטיפה. הוא בעל מגע נעים והקטיפה האמיתית עשויה גם היא מחוטי משי. בד הוואל, נחשב גם הוא כבד וילון איכותי. הבד עדין ושקוף, אך אחד היתרונות שלו זה היכולת לרחוץ אותו במים קרים. במקרה ואתם מעוניינים שהוילון גם יסתיר את האור, תוכלו להשתמש בבד בטנה, בצד של החלון, כך שתהיה לכם שליטה על כמות האור וגם תפתרו בעיה של פרטיות.

אז כאשר אתם הולכים לחפש לכם את וילונות האידאליים עבורכם, זכרו מספר  דברים חשובים:

  • כמה אור אתם רוצים שיכנס לחדר ועל איזו רמה של פרטיות תרצו לשמור?
  • מה העיצוב של החדר?
  • האם תעדיפו בד במשקל קל או כבד?
  • האם אתם מעדיפים וילון חלק או עם דוגמאות?
  • האם אתם רוצים לשמור על הסגנון הנוכחי שלכם, או מעדיפים שינוי?