וילון לחלון

וילון לחלון הביתהלבשת החלונות בבית, עוזרת לכם לתת מראה עשיר והתקנת וילונות מהווים תוספת קישוט נפלאה לחדרים השונים. זה נכון שקיימים מאות סוגים של מוצרי הצללה לחלון, אך צריך לבחור מהם את מה שהכי יתאים לעיצוב הכללי של כל חדר בבית ומה שמתחבר לאשיות שלכם ושל בני המשפחה. וילונות הם גם דרך נפלאה לתקן פגמים בחדר ולהבליט את יופיו.

וילונות משרתים את הבית, לא רק ככלי לעיצוב החלונות והמראה הכללי וכדי להתאים וילונות לחדרים השונים בבית, הדבר הראשון שצריך לעשות לפני הכל, זה למדוד את הגדלים השונים של החלונות שלנו בבית. בעצם הדרך הפשוטה ביותר היא למדוד את החלון משני צידיו ולהוסיף למידות 10 ס"מ. המטרה כמובן היא שלא יראו את החלון, לאחר שאתם מתקינים את הוילון. אור הוילון הרצוי, תלוי בטעמכם האישי, לא רק באורך החלון. בבחירת וילונות חשוב מאוד להחליט מה היא כמות האור שתרצו שתיכנס פנימה והאם הוילון ישמש רק כפריט דקורטיבי וחוסם אור? אולי אתם זקוקים לוילון שמטרתו העיקרית היא להסתיר את החדר מהעולם בחוץ.

במדינתו השמש קופחת ברוב ימות השנה ויכול להיות שתחליטו לבחור וילון שמיועד להצללה, שגם מוריד את מידות החום בחדר כאשר הוא סגור. במקרה כזה, יש אפשרות לבחור בוילון גלילה, שנסגר ונפתח מעלה ומטה וישנם סוגים שונים של וילון גלילה המתאימים לכל צורך. תוכלו לבחור בוילון גלילה מבד, אטום או שקוף. ניתן לבחור גם וילון גלילה העשוי מעץ טבעי, מבמבוק או אפילו קש. זהו וילון נפלא לחדר הילדים, היות והוא אינו כבד ומבטיח בטיחות מירבית. בנוסף, וילון גלילה ניתן לתלות גם על משקוף החלון, שזה יתרון וחשוב.

בעולם עיצוב הבית, ישנם וילונות מסויימים שיתאימו לסוגי חלונות שונים, לדוגמא: אם יש לכם חלון הזזה באחד החדרים, תוכלו להתאים לו כל וילון מכל סוג שתרצו. אם יש לכם חלון כנף או חלון כיס, וילונות ונציאניים ופליסה יתאימו לכם. במקרה שיש לכם וילונות בלגיים – הכי טוב עבורכם יהיו ולונות ורטיקליים, שמאפשרים פתיחה לשני צידי החלון.