וילונות לחדרי ילדים ונוער ,שתפו את ילדכם בעיצוב חדרם

וילונות לחדרי נוערילדים גדלים כל-כך מהר, שלפעמים אנחנו מתקשים להחליט איך לעצב להם את החדר במהלך שנות ההתבגרות שלהם. כדי שלא להקשות על עצמנו, תמיד עדיף ליצור את עיצוב החדר בעזרת אביזרים, שאותם ניתן לשנות או להחליף על פי גיל הילד, כחלופה על שיפוץ כל עיצוב החדר. הכוונה היא לגופי תאורה, אביזרי ריהוט, וילונות ושטיחים.

בשנות חייהם הראשונות של ילדינו אנו מעצבים את החדר בעצמנו וכדאי לזכור, שאמנם חדר הילדים אמור להיות מקום שמח ועליז, אין צורך בהגזמה בקשת הצבעים או בעוצמתם. את הצבעים והעוצמה אפשר להשאיר לוילונות, לשטיחים, לכריות המיטה ולצעצועים. הצבעים הרגועים והבהירים, מועדפים יותר מאחרים: תכלת, וורוד, ירוק בהיר, סגלגל וכו'. מכיוון שאין חשש כי הרך הנולד יגע בוילונות, זו ההזדמנות להתקין את הוילונות העדינים והבהירים שחלמתם עליהם כל זמן ההריון.

בגיל בוגר יותר, כאשר הילד מראה את טעמו האישי, הוא לוקח חלק בהחלטה על עיצוב החדר שלו ואז בחירותיו יכולות ליצור קשת צבעים עליזה ונעימה. וילונות לחדר ילדים שהיו בחדרו כאשר היה קטן יותר כבר אינם עומדים בדרישות הנעורים ויש צורך לחדש. אפשר למשל להשתמש בוילונות עם עיטורים, דוגמאות וציורים, דמויות מסרטים אהובים ואפילו אותיות א', ב', כדי לגרות אותו ללמוד דברים חדשים.

בגיל הנעורים שוב יהיה צורך לעצב מחדש לילדים את החדר וסביר להניח שההחלטות על העיצוב יהיה שייך רק להם, עם העדפות ברורות יותר. רוב בני הנעורים יעדיפו להפטר מהצבעים והדוגמאות הילדותיים, גם במקרים שבהם לא כל-כך יתעניינו בעיצוב החדר וצבעי הוילונות. במקרה כזה, כדאי לכם להשתמש בוילונות שאינם בהירים מדי או גורמים לתחושה של חוסר שקט, כגון: אדום, כתום, צהוב, כחול בהיר וכו'. מעבר לכך שבגיל הנעורים לא תמיד מקפידים בני הנוער על נקיון ואסתטיקה סביבתית, צבע בוהק וחזק מדי יהיה עבורם לא נעים.

לכן, הדרך הטובה להתאים את הוילון בחדר הנוער שלכם הוא ליצור מראה הרמוני עם טפטים או צבע הקירות. חשוב שהבד יהיה מספיק עבה, כדי שאפשר יהיה לחסום את האור הטבעי והשמש שנכנסים לחדר. כולנו יודעים כי בני נוער, ישנים לעיתים בשעות היום ולכן וילון אשר יעניק שליטה על האור, יהיה הבחירה העדיפה. אפשר בקלות למצוא וילונות בכל גודל ובמגוון סוגים, אך צריך לזכור כי חשוב למדוד את מסגרת החלון ולוודא שהוילון גדול יותר מהמסגרת החיצונית שלו.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים,
צלצל/י: 09-8824618